CPPT4-HT56P
Cardinal ComponentsCardinal Components
CPPT4-HT56P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPPT4-HT56P
Fabrikatzaileak / Marka: Cardinal Components
Produktuaren Deskribapena OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY TH
Fitxak: CPPT4-HT56P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CPPT4-HT56Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPPT4-HT56P fabrikatzailea Cardinal Components
deskribapena OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30606 pcs Datuen fitxa CPPT4-HT56P.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Series FIPO™ CPP balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Irteera TTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.220" (5.60mm)
Funtzio Standby Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) TTL 1MHz ~ 133MHz Programmable Oscillator 5V Standby 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 50mA
Base erresonatzailea Crystal Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 133MHz