CPPLT4-HT56T
Cardinal ComponentsCardinal Components
CPPLT4-HT56T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPPLT4-HT56T
Fabrikatzaileak / Marka: Cardinal Components
Produktuaren Deskribapena OSC PROG TTL 5V 100PPM EN/DS TH
Fitxak: CPPLT4-HT56T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Mezua
CPPLT4-HT56Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPPLT4-HT56T fabrikatzailea Cardinal Components
deskribapena OSC PROG TTL 5V 100PPM EN/DS TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26779 pcs Datuen fitxa CPPLT4-HT56T.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Series FIPO™ CPPL balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Irteera TTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.220" (5.60mm)
Funtzio Enable/Disable Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) TTL 1MHz ~ 133MHz Programmable Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA Base erresonatzailea Crystal
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 133MHz