CPPLC7Z-A7B6-22.1184TS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPPLC7Z-A7B6-22.1184TS
Fabrikatzaileak / Marka: Cardinal Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 22.1184MHZ CMOS SMD
Fitxak: CPPLC7Z-A7B6-22.1184TS.pdf
  • Mezua
CPPLC7Z-A7B6-22.1184TSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPPLC7Z-A7B6-22.1184TS fabrikatzailea Cardinal Components
deskribapena OSC XO 22.1184MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31750 pcs Datuen fitxa CPPLC7Z-A7B6-22.1184TS.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series FIPO™ CPPL
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm Frequency 22.1184MHz
Deskribapen zehatza 22.1184MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA