CPPLC7L-A7BR-66.66TS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPPLC7L-A7BR-66.66TS
Fabrikatzaileak / Marka: Cardinal Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 66.66MHZ CMOS SMD
Fitxak: CPPLC7L-A7BR-66.66TS.pdf
  • Mezua
CPPLC7L-A7BR-66.66TSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPPLC7L-A7BR-66.66TS fabrikatzailea Cardinal Components
deskribapena OSC XO 66.66MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39768 pcs Datuen fitxa CPPLC7L-A7BR-66.66TS.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series FIPO™ CPPL
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 66.66MHz
Deskribapen zehatza 66.66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 25mA