CPPLC5-A7BR-19.6608PD
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPPLC5-A7BR-19.6608PD
Fabrikatzaileak / Marka: Cardinal Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 19.6608MHZ CMOS SMD
Fitxak: CPPLC5-A7BR-19.6608PD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
CPPLC5-A7BR-19.6608PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPPLC5-A7BR-19.6608PD fabrikatzailea Cardinal Components
deskribapena OSC XO 19.6608MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38910 pcs Datuen fitxa CPPLC5-A7BR-19.6608PD.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series FIPO™ CPPL
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 19.6608MHz
Deskribapen zehatza 19.6608MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA