CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001
Fabrikatzaileak / Marka: Cardinal Components
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR 5.0V 1.001 / 9.5 MHZ
Fitxak: CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001 fabrikatzailea Cardinal Components
deskribapena OSCILLATOR 5.0V 1.001 / 9.5 MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11255 pcs Datuen fitxa CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series FIPO™ CPPD
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Irteera CMOS Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Altuera 0.075" (1.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Maiztasuna - Irteera 2 -
Frekuentzia - Irteera 1 1.001MHz, 9.5MHz Deskribapen zehatza CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 5V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA Base erresonatzailea Crystal