CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864
Fabrikatzaileak / Marka: Cardinal Components
Produktuaren Deskribapena OSC 2.7V 3.6864/ 3.6874 MHZ
Fitxak: CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864 fabrikatzailea Cardinal Components
deskribapena OSC 2.7V 3.6864/ 3.6874 MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14063 pcs Datuen fitxa CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series FIPO™ CPPD
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Irteera CMOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Altuera 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Maiztasuna - Irteera 2 -
Frekuentzia - Irteera 1 3.6864MHz, 3.6874MHz Deskribapen zehatza CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.7V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA Base erresonatzailea Crystal