ZEDA15-P-BA
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZEDA15-P-BA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ZEDA15-P-BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZEDA15-P-BA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31529 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel Series ZED
Packaging - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Thermoplastic, Glass Filled
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako formularioa Stamped Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea 0.318" (8.08mm)