TFR12RA10
CannonCannon
TFR12RA10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFR12RA10
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG 12POS
Fitxak: TFR12RA10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
TFR12RA10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFR12RA10 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG 12POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27044 pcs Datuen fitxa TFR12RA10.pdf
Series Trident Rectangular Errenkada tartea 0.200" (5.08mm)
Pitch 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Beste izenak 1003-2222
Errenkada kopurua 4
Posizio kopurua 12 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Flame Retardant Mota atxikitzea Latch Holder
Deskribapen zehatza 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.200" (5.08mm) Harremanetarako mota Male or Female