TBF22-10PS
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TBF22-10PS
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN ADAPTER 4P-4P F-M PNL MNT
Fitxak: TBF22-10PS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 788 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
TBF22-10PSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TBF22-10PS fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 788 pcs Datuen fitxa TBF22-10PS.pdf
Tentsioaren balorazioa 1250VAC, 1750VDC estali Unshielded
Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) 22-10 Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) 22-10
Series MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Orientazioa (Bihurtu) N (Normal) Orientazioa (Bihurtu tik) N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua (Bihurtu) 4
Posizio kopurua (Bihurtu) 4 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza materiala Aluminum Alloy
Etxebizitza amaitzea Chromate Etxebizitza kolorea Olive
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza Circular Connector Standard 4/4 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Uneko balorazioa 22A