TBF18-22PS
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TBF18-22PS
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN ADAPTER 3P-3P F-M PNL MNT
Fitxak: TBF18-22PS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
TBF18-22PSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TBF18-22PS fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1164 pcs Datuen fitxa TBF18-22PS.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC estali Unshielded
Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) 18-22 Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) 18-22
Series MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Orientazioa (Bihurtu) N (Normal) Orientazioa (Bihurtu tik) N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua (Bihurtu) 3
Posizio kopurua (Bihurtu) 3 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza materiala Aluminum Alloy
Etxebizitza amaitzea Chromate Etxebizitza kolorea Olive
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza Circular Connector Standard 3/3 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Uneko balorazioa 22A