PV76L20-41SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV76L20-41SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 324 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 324 pcs
  • Mezua
PV76L20-41SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV76L20-41SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 324 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak IPV76L20-41SX
PV76L2041SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold