PV76L20-16PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV76L20-16PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 430 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PV76L20-16PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV76L20-16PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 430 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak IPV76L20-16PW
PV76L2016PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold