PV76L18-32S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV76L18-32S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 793 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 793 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PV76L18-32Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV76L18-32S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 793 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak 066850-0004
IPV76L18-32S
IPV76L18-32S-ND
PV76L1832S-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PV76L18-8PW
PV76L18-8PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Stockean: 434 pcs
Deskarga:
RFQ
PV76L18-32SL
PV76L18-32SL
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Stockean: 621 pcs
Deskarga:
RFQ
PV76L18-32S-LC
PV76L18-32S-LC
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Stockean: 764 pcs
PV76L18-8PL
PV76L18-8PL
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 8POS INLINE
Stockean: 544 pcs
PV76L18-8P
PV76L18-8P
Stockean: 468 pcs
PV76L18-32SW
PV76L18-32SW
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP