PV76L14-18S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV76L14-18S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 432 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PV76L14-18Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV76L14-18S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 432 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak 066848-0008
IPV76L14-18S
IPV76L14-18S-ND
PV76L1418S-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold