PV76A14-19SL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV76A14-19SL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CIRCULAR
Fitxak: PV76A14-19SL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 645 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
PV76A14-19SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV76A14-19SL fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CIRCULAR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 645 pcs Datuen fitxa PV76A14-19SL.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-26482 Series II, PV RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia PV76A14-19SL
Diametro handiak hornituak 14-19 Txertatu materiala Aluminum Alloy, Anodized
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak Coupling Nut
Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut deskribapena CIRCULAR
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.183" (30.05mm)