PV75W14-12P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV75W14-12P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
  • Mezua
PV75W14-12Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV75W14-12P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6847 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series PV
Packaging Bulk Beste izenak 067864-0011
IPV75W14-12P
IPV75W14-12P-ND
PV75W1412P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold