PV75L22-21S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV75L22-21S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 21POS CABLE SKT
Fitxak: PV75L22-21S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 501 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PV75L22-21Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV75L22-21S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 21POS CABLE SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 501 pcs Datuen fitxa PV75L22-21S.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia PV75L22-21S Diametro handiak hornituak 22-21
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 21POS CABLE SKT Uneko balorazioa -