PV74L22-21S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV74L22-21S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT
Fitxak: PV74L22-21S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 462 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PV74L22-21Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV74L22-21S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 462 pcs Datuen fitxa PV74L22-21S.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Fabrikatzailearen zatia zenbakia PV74L22-21S Diametro handiak hornituak 22-21
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT Uneko balorazioa -
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PV74L22-21P
PV74L22-21P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Stockean: 561 pcs
Deskarga: PV74L22-21P.pdf
RFQ
PV74L20-39S
PV74L20-39S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Stockean: 512 pcs
Deskarga:
RFQ
PV74L22-21SL
PV74L22-21SL
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT