PV70L24-61P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV70L24-61P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 534 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PV70L24-61Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV70L24-61P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 534 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak 066817-0003
IPV70L24-61P
PV70L2461P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PV70L24-61PL
PV70L24-61PL
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 61POS PNL MT