PV70L20-16PL
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV70L20-16PL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 16POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 570 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
PV70L20-16PLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV70L20-16PL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 16POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 570 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series PV Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount