MTV1-15SS-3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTV1-15SS-3
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTV1-15SS-3.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MTV1-15SS-3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTV1-15SS-3 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1676 pcs Datuen fitxa MTV1-15SS-3.pdf
Wire mota Discrete Wire Gauge 24-32 AWG
Series MTV Errenkada tartea -
Pitch 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Beste izenak 097437-0022 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 15 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG Harremanetarako mota Socket