MTV1-13SL84
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTV1-13SL84
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTV1-13SL84.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
MTV1-13SL84ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTV1-13SL84 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1201 pcs Datuen fitxa MTV1-13SL84.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series MTV
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 097433-0033
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 13
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 13 Position Connector Through Hole Uneko balorazioa 3A