MTV1-12SL79
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTV1-12SL79
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTV1-12SL79.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MTV1-12SL79ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTV1-12SL79 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1968 pcs Datuen fitxa MTV1-12SL79.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series MTV
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 097431-0004
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera -
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 12 Position Connector Through Hole Uneko balorazioa 3A