MTB1-70SL2-01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTB1-70SL2-01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTB1-70SL2-01.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 705 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MTB1-70SL2-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTB1-70SL2-01 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 705 pcs Datuen fitxa MTB1-70SL2-01.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series MT
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 095389-0001
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 70
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera -
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak Guide Pin Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 70 Position Connector Through Hole Uneko balorazioa 3A