MTB1-29SAL79
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTB1-29SAL79
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTB1-29SAL79.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 969 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MTB1-29SAL79ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTB1-29SAL79 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 969 pcs Datuen fitxa MTB1-29SAL79.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series MT
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 095305-0004
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 29
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera -
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 29 Position Connector Through Hole, Right Angle Uneko balorazioa 3A