MTB1-22SAL1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTB1-22SAL1
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTB1-22SAL1.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MTB1-22SAL1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTB1-22SAL1 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1356 pcs Datuen fitxa MTB1-22SAL1.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series MT
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 095291-0013
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera -
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 22 Position Connector Through Hole, Right Angle Uneko balorazioa 3A