MTB1-16SL57
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTB1-16SL57
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTB1-16SL57.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MTB1-16SL57ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTB1-16SL57 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1769 pcs Datuen fitxa MTB1-16SL57.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series MT
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 095279-0018
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera -
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 16 Position Connector Through Hole Uneko balorazioa 3A