MTB1-14PAL1
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTB1-14PAL1
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTB1-14PAL1.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MTB1-14PAL1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTB1-14PAL1 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1714 pcs Datuen fitxa MTB1-14PAL1.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Unshrouded
Series MTB Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 095276-0028
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 14 position 0.050" (1.27mm) Uneko balorazioa 3A