MTB1-11PS-2
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTB1-11PS-2
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTB1-11PS-2.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
MTB1-11PS-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTB1-11PS-2 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1084 pcs Datuen fitxa MTB1-11PS-2.pdf
Wire mota Discrete Wire Gauge 24-32 AWG
Series MTB Errenkada tartea -
Pitch 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Beste izenak 095270-0038 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 11 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG Harremanetarako mota Male Pin