MS3124E12-10P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
MS3124E12-10P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3124E12-10P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: 1.MS3124E12-10P.pdf2.MS3124E12-10P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3124E12-10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3124E12-10P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5150 pcs Datuen fitxa 1.MS3124E12-10P.pdf2.MS3124E12-10P.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS egoera Bulk Beste izenak 065038-0005
1200-1033-MIL
IMS3124E12-10P
IMS3124E12-10P-ND
MS3124E12-10PPEI
MS3124E12-10PPEI-ND
MS3124E1210P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3124E12-10P Diametro handiak hornituak 12-10
Ezaugarriak Backshell Zabaldutako deskribapena 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Produktu erlazionatuak
MS3124E12-10PW
MS3124E12-10PW
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Stockean: 1066 pcs
Deskarga: MS3124E12-10PW.pdf
RFQ
MS3124E12-10S
MS3124E12-10S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Stockean: 1316 pcs
Deskarga: MS3124E12-10S.pdf
RFQ
MS3124E12-10PLC
MS3124E12-10PLC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Deskarga: MS3124E12-10PLC.pdf
MS3124E10-6S(LC)
MS3124E10-6S(LC)
deskribapena: RECEPT
Stockean: 929 pcs
Deskarga:
deskribapena: CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT
Deskarga: MS3124E10-6SLC.pdf
MS3124E10-6S
MS3124E10-6S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP