MS3112E18-32P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
MS3112E18-32P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3112E18-32P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 32POS BOX MNT W/PINS
Fitxak: MS3112E18-32P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3112E18-32Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3112E18-32P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 32POS BOX MNT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6116 pcs Datuen fitxa MS3112E18-32P.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak 045526-0005
1200-1017-MIL
IMS3112E18-32P
IMS3112E18-32P-ND
MS3112E18-32PPEI
MS3112E18-32PPEI-ND
MS3112E1832P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3112E18-32P Diametro handiak hornituak 18-32
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
deskribapena CONN RCPT 32POS BOX MNT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Produktu erlazionatuak
MS3112E18-11SX
MS3112E18-11SX
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Stockean: 592 pcs
Deskarga: MS3112E18-11SX.pdf
RFQ
MS3112E18-32PZ
MS3112E18-32PZ
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Stockean: 1943 pcs
Deskarga: MS3112E18-32PZ.pdf
RFQ
MS3112E18-32PX
MS3112E18-32PX
Stockean: 1705 pcs
Deskarga: MS3112E18-32PX.pdf
MS3112E18-30P
MS3112E18-30P
deskribapena: CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Deskarga: MS3112E18-30P.pdf
MS3112E18-32S
MS3112E18-32S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Deskarga: MS3112E18-32S.pdf
MS3112E18-32PY
MS3112E18-32PY
Deskarga: MS3112E18-32PY.pdf
MS3112E18-11SW
MS3112E18-11SW
Stockean: 485 pcs
Deskarga: MS3112E18-11SW.pdf
MS3112E18-11SY
MS3112E18-11SY
Stockean: 524 pcs
Deskarga: MS3112E18-11SY.pdf
MS3112E18-32PW
MS3112E18-32PW
Deskarga: MS3112E18-32PW.pdf
MS3112E18-32P
MS3112E18-32P
Deskarga: MS3112E18-32P.pdf
deskribapena: CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP