MS3108R24-28PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108R24-28PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS
Fitxak: 1.MS3108R24-28PW.pdf2.MS3108R24-28PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3108R24-28PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108R24-28PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3526 pcs Datuen fitxa 1.MS3108R24-28PW.pdf2.MS3108R24-28PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A