MS3108E28-22P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108E28-22P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 6 POS RT ANG W/PINS
Fitxak: MS3108E28-22P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3108E28-22Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108E28-22P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 6 POS RT ANG W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5590 pcs Datuen fitxa MS3108E28-22P.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3108E28-22P
MS3108E2822P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 135A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -