MS3108E22-18S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108E22-18S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 8POS RT ANG W/SKTS
Fitxak: 1.MS3108E22-18S.pdf2.MS3108E22-18S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 861 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3108E22-18Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108E22-18S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 8POS RT ANG W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 861 pcs Datuen fitxa 1.MS3108E22-18S.pdf2.MS3108E22-18S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3108E22-14SZ
MS3108E22-14SZ
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: ER 19C 19#16 SKT PLUG RTANG
Stockean: 3419 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3108E22-18S
MS3108E22-18S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP