MS3108E20-22P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108E20-22P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS
Fitxak: 1.MS3108E20-22P.pdf2.MS3108E20-22P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3108E20-22Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108E20-22P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2879 pcs Datuen fitxa 1.MS3108E20-22P.pdf2.MS3108E20-22P.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A, 74A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Drab
Produktu erlazionatuak
MS3108E20-22P
MS3108E20-22P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP