MS3108E18-22P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108E18-22P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 3POS RT ANG W/PINS
Fitxak: 1.MS3108E18-22P.pdf2.MS3108E18-22P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3108E18-22Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108E18-22P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 3POS RT ANG W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4019 pcs Datuen fitxa 1.MS3108E18-22P.pdf2.MS3108E18-22P.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3108E18-22P
MS3108E18-22PPG
MS3108E18-22PPG-ND
MS3108E1822P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 3 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3108E18-22P
MS3108E18-22P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial Operations
deskribapena: CONN PLUG 3POS RT ANG W/PINS
Stockean: 1649 pcs
Deskarga: MS3108E18-22P.pdf
RFQ
MS3108E18-3P
MS3108E18-3P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS
Stockean: 1211 pcs
Deskarga: MS3108E18-3P.pdf
RFQ
MS3108E18-20PW
MS3108E18-20PW
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: ER 5C 5#16 PIN PLUG
Deskarga:
MS3108E18-22PF187
MS3108E18-22PF187
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 3POS CABLE PIN RA
Deskarga: MS3108E18-22PF187.pdf
MS3108E18-3PF187
MS3108E18-3PF187
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 2POS CABLE PIN RA
Stockean: 868 pcs
Deskarga: MS3108E18-3PF187.pdf
MS3108E18-1SZ
MS3108E18-1SZ
deskribapena: CONN PLUG 10POS RT ANG W/SKTS