MS3106R24-28S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106R24-28S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Fitxak: 1.MS3106R24-28S.pdf2.MS3106R24-28S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 942 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 942 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3106R24-28Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106R24-28S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 942 pcs Datuen fitxa 1.MS3106R24-28S.pdf2.MS3106R24-28S.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3106R24-28S
MS3106R24-28SPG
MS3106R24-28SPG-ND
MS3106R2428S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106R24-28P
MS3106R24-28P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Stockean: 1364 pcs
Deskarga: MS3106R24-28P.pdf
RFQ
MS3106R24-2P
MS3106R24-2P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 7POS INLINE W/PINS
Stockean: 1404 pcs
Deskarga: MS3106R24-2P.pdf
RFQ
MS3106R24-28SW
MS3106R24-28SW
deskribapena: ER 24C 24#16 SKT PLUG
Deskarga:
MS3106R24-28S
MS3106R24-28S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial Operations
deskribapena: CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/SCKT
Deskarga: MS3106R24-28S.pdf
MS3106R24-28PW
MS3106R24-28PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Deskarga: MS3106R24-28PW.pdf
MS3106R24-28SZ
MS3106R24-28SZ
Deskarga:
MS3106R24-28PZ
MS3106R24-28PZ
Deskarga: MS3106R24-28PZ.pdf
MS3106R24-28SX
MS3106R24-28SX
deskribapena: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS