MS3106R22-27PW
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106R22-27PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS
Fitxak: MS3106R22-27PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3106R22-27PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106R22-27PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6337 pcs Datuen fitxa MS3106R22-27PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-27 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 9
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A, 74A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106R22-23SF16
MS3106R22-23SF16
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
Stockean: 1236 pcs
Deskarga: MS3106R22-23SF16.pdf
RFQ
MS3106R22-27P
MS3106R22-27P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/PINS
Stockean: 6998 pcs
Deskarga: MS3106R22-27P.pdf
RFQ
MS3106R22-27S
MS3106R22-27S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN PLUG FMALE 9POS SOLDER CUP
Deskarga: MS3106R22-27S.pdf
MS3106R22-2P
MS3106R22-2P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial Operations
deskribapena: CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/PINS