MS3106R22-10S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106R22-10S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS
Fitxak: 1.MS3106R22-10S.pdf2.MS3106R22-10S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3106R22-10Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106R22-10S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5557 pcs Datuen fitxa 1.MS3106R22-10S.pdf2.MS3106R22-10S.pdf
Tentsioaren balorazioa 1250VAC, 1750VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106R204S
MS3106R204S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CIRCULAR
Stockean: 2227 pcs
Deskarga: MS3106R204S.pdf
RFQ
MS3106R20-8S
MS3106R20-8S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT