MS3106F28-22PZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106F28-22PZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS
Fitxak: 1.MS3106F28-22PZ.pdf2.MS3106F28-22PZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3106F28-22PZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106F28-22PZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4976 pcs Datuen fitxa 1.MS3106F28-22PZ.pdf2.MS3106F28-22PZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 28-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3106F28-22PZ
MS3106F2822PZ
Orientazio Z Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 135A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -