MS3106F22-12SF187
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106F22-12SF187
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/SCKT
Fitxak: 1.MS3106F22-12SF187.pdf2.MS3106F22-12SF187.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3106F22-12SF187ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106F22-12SF187 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6738 pcs Datuen fitxa 1.MS3106F22-12SF187.pdf2.MS3106F22-12SF187.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3106F22-12SF187
MS3106F2212SF187
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 5 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106F22-12S
MS3106F22-12S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/SCKT