MS3106F20-22SF187
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106F20-22SF187
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 626 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 626 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3106F20-22SF187ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106F20-22SF187 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 626 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3106F20-22SF187
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106F20-22PW
MS3106F20-22PW
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: ER 6C 3#16 3#8 PIN PLUG
Stockean: 2968 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3106F20-22SX
MS3106F20-22SX
deskribapena: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
Stockean: 1221 pcs
Deskarga: MS3106F20-22SX.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT
Deskarga: MS3106F20-22SX.pdf
MS3106F20-22S
MS3106F20-22S
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC