MS3103-24-5S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3103-24-5S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3103-24-5S.pdf2.MS3103-24-5S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 707 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3103-24-5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3103-24-5S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 707 pcs Datuen fitxa 1.MS3103-24-5S.pdf2.MS3103-24-5S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-5 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Olive Drab
Produktu erlazionatuak
MS3103-24-28P
MS3103-24-28P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial Operations
deskribapena: CONN RCPT 24POS BOX MNT PIN
Stockean: 1966 pcs
Deskarga: MS3103-24-28P.pdf
RFQ
MS3103-24-5S
MS3103-24-5S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP