MS3102R24-28PZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102R24-28PZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102R24-28PZ.pdf2.MS3102R24-28PZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3102R24-28PZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102R24-28PZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6573 pcs Datuen fitxa 1.MS3102R24-28PZ.pdf2.MS3102R24-28PZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3102R24-28PZ
MS3102R2428PZ
Orientazio Z Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3102R24-28S
MS3102R24-28S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP