MS3102R22-19SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102R22-19SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102R22-19SX.pdf2.MS3102R22-19SX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3102R22-19SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102R22-19SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2157 pcs Datuen fitxa 1.MS3102R22-19SX.pdf2.MS3102R22-19SX.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio X
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Olive Drab
Produktu erlazionatuak
MS3102R22-1PW
MS3102R22-1PW
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Stockean: 3544 pcs
Deskarga: MS3102R22-1PW.pdf
RFQ
MS3102R22-19S
MS3102R22-19S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Stockean: 3238 pcs
Deskarga: MS3102R22-19S.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
Deskarga: MS3102R22-19S.pdf
MS3102R22-20P
MS3102R22-20P
deskribapena: CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP