MS3102R20-22SX
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102R20-22SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102R20-22SX.pdf2.MS3102R20-22SX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3102R20-22SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102R20-22SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1845 pcs Datuen fitxa 1.MS3102R20-22SX.pdf2.MS3102R20-22SX.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3102R20-22SX
MS3102R2022SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3102R20-23P
MS3102R20-23P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Stockean: 4148 pcs
Deskarga: MS3102R20-23P.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 3929 pcs
Deskarga: MS3102R20-23P.pdf
RFQ
MS3102R20-23PW
MS3102R20-23PW
fabrikatzaileak: Cannon
Deskarga: MS3102R20-23PW.pdf
MS3102R20-22SX
MS3102R20-22SX
deskribapena: ER 6C 3#16 3#8 SKT RECP BOX
Deskarga:
MS3102R20-22S
MS3102R20-22S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Deskarga: MS3102R20-22S.pdf
MS3102R20-23P W/P CAP
MS3102R20-23P W/P CAP
deskribapena: ER 2C 2#8 PIN RECP BOX
Deskarga:
Deskarga: MS3102R20-22S.pdf
MS3102R20-22S W/P CAP
MS3102R20-22S W/P CAP
deskribapena: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Deskarga: MS3102R20-22PW.pdf