MS3102R18-22P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102R18-22P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102R18-22P.pdf2.MS3102R18-22P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3102R18-22Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102R18-22P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7056 pcs Datuen fitxa 1.MS3102R18-22P.pdf2.MS3102R18-22P.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3102R18-22P
MS3102R1822P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 3 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -