MS3102E22-27S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102E22-27S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102E22-27S.pdf2.MS3102E22-27S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3102E22-27Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102E22-27S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2403 pcs Datuen fitxa 1.MS3102E22-27S.pdf2.MS3102E22-27S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-27 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3102E22-27S
MS3102E22-27SPG
MS3102E22-27SPG-ND
MS3102E2227S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 9 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -