MS3102E22-19PY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102E22-19PY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102E22-19PY.pdf2.MS3102E22-19PY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3102E22-19PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102E22-19PY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3725 pcs Datuen fitxa 1.MS3102E22-19PY.pdf2.MS3102E22-19PY.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio Y
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Drab
Produktu erlazionatuak
MS3102E22-19P
MS3102E22-19P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 14POS BOX MNT W/PINS
Stockean: 4110 pcs
Deskarga: MS3102E22-19P.pdf
RFQ
MS3102E22-19SW
MS3102E22-19SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Stockean: 2537 pcs
Deskarga: MS3102E22-19SW.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP